Lokalizacja - Stoszowska 16
251
page-template-default,page,page-id-251,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Lokalizacja

Marzy Ci się mieszkanie z dala od centrum, ale jednocześnie bardzo dobrze skomunikowane z całym miastem? Chcesz aktywnie spędzać czas wolny, korzystając z licznych terenów zielonych, ścieżek rowerowych? Jeżeli tak to wybierz jedno z czterech mieszkań na wrocławskich Stabłowicach przy Stoszowskiej 16!

Stabłowice to aktualnie jedno z najbardziej rozwijających się osiedli Wrocławia. Nic w tym dziwnego, ponieważ oprócz zabudowań mieszkalnych powstają również obiekty użytku społecznego. Nasza inwestycja to gwarancja zamieszkania w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum miasta. W odległości około 3km przebiega autostradowa obwodnica Wrocławia, która umożliwia szybkie wydostanie się z miasta w dowolnym kierunku. W odległości 300m mamy dostępny duży park oraz liczne tereny leśne, które gwarantują aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Zamieszkaj tutaj, a zyskasz świetne sąsiedztwo – w bezpośredniej okolicy naszej inwestycji znajduje się zabudowa jednorodzinna.

 

Co znajdziesz w sąsiedztwie naszej inwestycji?

  • ścieżka rowerowa oraz chodnik prowadzący bezpośrednio do parku oraz terenów leśnych – kończący się przy ul. Kosmonautów
  • po drugiej stronie ulicy w odległości około 100m przystanek autobusowy
  • w odległości 300m przedszkole
  • w odległości 500m liczne punkty handlowo-usługowe, w tym aptekę
  • w odległości 900m nowo wybudowany sklep LIDL
  • w odległości 1km największy w regionie Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka (najnowocześniejszy w mieście SOR)
  • w odległości 6,5km Port Lotniczy Wrocław

Zamieszkaj na Stoszowskiej 16, a znajdziesz idealne miejsce do życia dla Twojej rodziny!