O inwestycji - Stoszowska 16
319
page-template-default,page,page-id-319,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

O inwestycji

Stoszowska 16 to kameralna inwestycja mieszkaniowa w postaci budynku jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, na który składają się cztery niezależne, przestronne mieszkania z ogrodami oraz miejscami postojowymi. Budynek posiada ponadczasową i bardzo funkcjonalną bryłę – jest to indywidualny projekt w pełni dopasowany do tej konkretnej działki. Mieszkania na parterze posiadają metraż 83,84 m2, natomiast mieszkania na piętrze 100,95m2:

Budynek został wybudowany na przestronnej działce z bezpośrednim dostępem do drogi wjazdowej, w cichej i zielonej okolicy. Użyto najwyższej jakości materiałów, zadbano o najdrobniejsze szczegóły technologiczne. Zastosowano cichy strop, w celu zapewnienia maksymalnego komfortu wszystkim mieszkańcom. Każde z mieszkań posiada najwyższej klasy okna VEKA SOFTLINE wraz z roletami elektrycznie sterowanymi. Takie okna to gwarancja niskich rachunków za ogrzewania oraz ciszy i bezpieczeństwa. Nie ma w tym momencie na rynku dostępnego lepszego rozwiązania – jest to najwyższa półka cenowa oraz jakościowa okien klasy premium. Wszystkie mieszkania mają przygotowaną instalację klimatyzacji, są wyposażone w bardzo wysokiej jakości instalację grzewczą wraz z wysokiej klasy oszczędnym 2 funkcyjnym piecem gazowym oraz grzejnikami.

Każde z mieszkań posiada ogród (trawnik z rolki) z wyprowadzonym punktem wodnym oraz zasilaniem elektrycznym. Mieszkania na piętrze posiadają dodatkowo obszerne balkony. Do każdego mieszkania jest przypisane niezależne miejsce postojowe (w cenie mieszkania) z bramą otwieraną pilotem. Miejsca postojowe są szersze sporo szersze od standardowych – podczas projektowania inwestycji nie zapomnieliśmy o żadnym detalu.

Dużym atutem tej inwestycji są bardzo niskie stałe koszty utrzymania mieszkania. Wszystkie mieszkania są bezczynszowe oraz posiadają własne księgi wieczyste. Zakup takiego mieszkania to doskonała lokata kapitału i gwarancja wspaniałego miejsca do życia.